Menu Zamknij

Intencje Mszalne

DZIEŃGODZ.
INTENCJA
Poniedziałek 27 V
18:00†Julia Jacher w r. śm. oraz †Zofia, Jan Kutaś.
 Wtorek 28 V
18:00W 18-tą r. urodzin Bartosza z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.
Środa 29 V
18:00 †Tadeusz, Władysława Szymańscy w r. śm. Władysławy
Czwartek  30 V
07:30Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o szczęśliwe urodzaje, uchronienie od klęsk żywiołowych i nieszczęść od rodzin z osiedla Brzezie
 10:00†Feliksa Rzepka z ok. Dnia Matki w 31 r. śm. od córki z rodziną
 15:00Pro populo
Piątek 31 V
18:00†Maria, Stanisław Serwońscy w 25 r. śm. Marii
Sobota  01 VI
18:00Dziękczynna za otrzymane łaski i bł. Boże w r. urodzin z prośbą o dalszą opiekę Matki Najświętszej
Niedziela  02 VI
07:30†Danuta, Lucjan Brataniec w r. śm. Danuty
 10:00

W 18-tą r. urodzin Mateusza z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego w dorosłym życiu z int. rodziców

 15:00 W int. Bogu wiadomej

 Poza parafią Msze św:

W kwietniu ks. Grzegorz Jeleń Gregoriańskie za ś.p. Marię Kloc

Ks. Jarosław Gomułka i ks. Andrzej Buczkowski Msze św. pogrzebowe za ś.p. Marię Szczerba

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłączne za zgodą osób zainteresowanych

DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 20 V 18:00 †Marian Kawa w 16 r. śm.
 Wtorek 21 V 18:00 †Zbigniew Serwoński w 1 r. śm.
Środa 22 V 18:00  †Czesława, Kazimierz Wołkowicz w r. śm. Kazimierza
Czwartek  23 V 18:00 †Emil Kuza
Piątek 24 V 18:00 †Maria Gryboś i zmarli z rodziny
Sobota  25 V 08:00 W 39-tą r. ślubu z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
Niedziela  26 V 07:30 †Alicja Burkot w 19 r. śm. od męża z dziećmi
  10:00 1.W int. dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, oraz ich rodzin, o łaskę wiary, nadziei i miłości, oraz opiekę Matki Bożej w ich życiu 2.W int. ks. Proboszcza Zenona z ok. jubileuszu 30-lecia przyjęcia Sakramentu Kapłaństwa z prośbą o nowe siły duchowe i fizyczne, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej na każdy dzień, oraz wszelkie łaski w dalszym podążaniu za Panem z radością serca i w świetle Jego Słowa
  15:00  †Zofia, Leon, Tadeusz Ziewińscy w 55 r. śm. Zofii
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 13 V 18:00 †Stanisława Kutaś w 4 r. śm.
 Wtorek 14 V 18:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa 15 V 18:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
Czwartek  16 V 18:00 Dziękczynno – błagalna w int. Bogu wiadomej
Piątek 17 V 07:30 Pro populo
18:00 W 18-tą r. urodzin Huberta z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu od rodziców i rodzeństwa
Sobota  18 V 08:00 W 50-tą r. ślubu z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
Niedziela  19 V 07:00 Pro populo
  09:00 †Genowefa, Konstanty Gogola od córki Zofii
  11:00  W int. dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii Świętej, oraz ich rodzin, o łaskę wiary, nadziei i miłości, oraz opiekę Matki Bożej
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 06 V 18:00 †Stanisław Ryba z ok. imienin od żony, dzieci, wnuków i prawnuków
 Wtorek 07 V 18:00 †Stanisława, Marcin Wszołek z ok. imienin Stanisława
Środa 08 V 18:00  †Stanisław Stec w 6 r. śm
Czwartek  09 V 18:00 †Stanisław Burkot z ok. imienin
Piątek 10 V 18:00 †Stanisław Bajorek z ok. imienin od żony i dzieci
Sobota  11 V 07:00 †Teresa Dziadzio w 15 r. śm. od męża z rodziną
Niedziela  12 V 07:30 Pro populo
  10:00 W 50-tą r. urodzin Stanisława z podz. za łaski z prośbą o zdrwie, bł. Boże na dalsze lata od żony i dzieci
  15:00  †Zofia, Stanisław Bartusik z int. córki
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 29 IV 18:00 †Danuta, Lucjan Brataniec w r. śm. Lucjana
 Wtorek 30 IV 18:00 †Stanisława, Józef Wszołek w 15 r. śm. Józefa
Środa 01 V 18:00  †Michalina, Franciszek Zając w 29 r. śm. Franciszka od córki z rodziną
Czwartek  02 V 18:00 †Stanisław Winogrodzki w r. śm.
Piątek 03 V 07:30 †Janina Kamyk w r. śm.
10:00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i Patrona Św. Floriana dla strażaków  i  ich  rodzin
15:00 †Maria Bajor w 30 dz. po śmierci.
Sobota  04 V 18:00 †Halina Blicharz z ok. urodzin
Niedziela  05 V 07:30 †Stanisława, Stanisław Kucharczyk
  10:00 †Dariusz Hadalski w 1 r. śm. od mamy i rodzeństwa
  15:00  †Jan Wrona w 30 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 22 IV 18:00 O zdrowie dla Elżbiety Waz od siostry Joanny
 Wtorek 23 IV 18:00 †Emilia, Wojciech Cichowscy z ok. imienin Wojciecha
Środa 24 IV 18:00  O zdrowie i bł. Boże dla Joanny od syna Tomasza
Czwartek  25 IV 18:00 †Wiktoria, Czesław Zawiła w 3 r. śm. Wiktorii
Piątek 26 IV 18:00 †Zofia, Julian Bernadyn w r. śm.
Sobota  27 IV 07:00 †Stanisława, Józef Wszołek w 15 r. śm. Józefa od syna z rodziną
Niedziela  28 IV 07:30 †Józef Kamyk w r. śm.
  10:00 †Helena, Marian, Teresa, Jerzy, Stanisław Dziadzio
  15:00  †Czesława Stec w 2 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 15 IV 18:00 †Stanisław Frysztak w 15 r. śm. od syna Piotra z rodziną
 Wtorek 16 IV 18:00 †Julia, Eugeniusz, Stefania Kafel w r. śm. Julii
Środa 17 IV 18:00  W 18-tą r. urodzin Dawida z podz. za łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
Czwartek  18 IV 18:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Piątek 19 IV 07:30 Pro populo
18:00 †Władysław Gawron w 7 r. śm.
Sobota  20 IV 07:00 W pewnej intencji za wstawiennictwem św. Katarzyny
Niedziela  21 IV 07:30 †Helena, Sylwester Wszołek w 10 r. śm. Sylwestra
  10:00 †Władysława, Julian Kordzikowscy
  15:00  Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Heleny
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 08 IV 18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
 Wtorek 09 IV 18:00 †Jan Wałęga w r. śm.
Środa 10 IV 18:00  †Maria, Jan Wszołek
Czwartek  11 IV 18:00 Kazimierz, Janina Gawron w r. śm. Kazimierza
Piątek 12 IV 18:00 O umocnienie wiary dla wszystkich Parafian a dla tych, którzy odeszli o łaskę powrotu do Boga i Kościoła z int. uczestników wyjazdu do kina
Sobota  13 IV 07:00 †Dariusz Hadalski
Niedziela  14 IV 07:30 †Apolonia, Jan Martyka w r. śm. Apoloni od Ewy i Władysława Martyka z rodziną
  10:00 †Zbigniew Klimek w 1 r. śm. od żony z rodziną
  15:00  †Bogdan Majcher w 14 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 01 IV 07:00 †Wiesław Salwa w 1 r. śm.
  09:00 †Genowefa, Konstanty Gogola w 36 r. śm. Genowefy
  11:00 W 1 r. urodzin Franciszka dziękując za łaski, prosząc o dalszą opiekę Bożą z int. dziadków
 Wtorek 02 IV 18:00 CIĘŻKOWICE W int. bierzmowanych
Środa 03 IV 18:00  †Krzysztof Kafel z ok. urodzin i Zbigniew Serwoński
Czwartek  04 IV 18:00 Stanisław Blicharz w 10 r. śm. od córki Marii z rodziną
Piątek 05 IV 07:00 Pro populo
  18:00 †Franciszek, Maria, Stanisław, Janina Kazanowscy
Sobota  06 IV 07:00 PW 80-tą r. urodzin Jana z podz. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, zdrowie na dalsze lata życia od dzieci z rodzinami
Niedziela  07 IV 07:30 †Jan Solarz w 19 r. śm.
  10:00 †Mieczysław Hudzik w 10 r. śm.
  15:00  †Helena Stec w 5 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 25 III 07:00 †Stefania, Władysław Bajorek w 26 r. śm. Władysława
 Wtorek 26 III 18:00 †Bogdan Burkot w r. śm.
Środa 27 III 18:00  †Stefania Żak
Czwartek  28 III 18:00 1.†Władysława Stec w 2 r. śm. 2.†Maria Szczerba od Bogumiły Kurc
Piątek 29 III 18:00 WIELKI PIĄTEK
Sobota  30 III 18:00 1.Pro populo 2.W int. Panu Bogu wiadomej
Niedziela  31 III 06:30 1.Pro populo 2.W pewnej intencji za wstawiennictwem św. Katarzyny
  09:00 1.†Maria Gryboś i zmarli z rodziny od męża 2.†Helena Wszołek od Wiesława Wszołka z rodziną
  11:00  1.†Helena, Józef Wacek w 15 r. śm. Józefa 2.†Maria, Piotr Wędrychowicz w 7 r. śm. Piotra
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 18 III 17:00 †Józef Grzyb od sąsiadów córek Barbary i Marzeny
 Wtorek 19 III 17:00 †Józef  Hadalski od żony i dzieci
Środa 20 III 17:00  †Janina, Eugeniusz Stec w 2 r. śm. Eugeniusza
Czwartek  21 III 17:00 †Józef, Wiktoria, Teresa Zygadło i zmarli z rodziny
Piątek 22 III 07:00 Do Przemienienia Pańskiego o nawrócenie syna
Sobota  23 III 07:00 †Józef Kamyk z ok. imienin od żony, dzieci, wnuków i prawnuków
Niedziela  24 III 07:30 Pro populo
  10:00 †Piotr Kleszyk w r. śm.
  15:00  W 50-tą r. ślubu z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata wspólnego życia
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 11 III 17:00 †Józef Grzyb od sąsiadów córek Barbary i Marzeny
 Wtorek 12 III 17:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa 13 III 17:00  †Leon, Anna, Tadeusz, Bronisława Wałęga w 35 r. śm. Leona.
Czwartek  14 III 17:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 15 III 08:00 Pro populo
17:00 †Marian Kordzikowski w 30 r. śm.
Sobota  16 III 08:00 †Adolf, Helena, Jan Noga w 24 r. śm. Heleny
Niedziela  17 III 07:30 †Józef, Bogdan Majcher 
  10:00 †Leopold Stec w 5 r. śm.
  15:00  †Józef, Anna Wszołek z ok. imienin Józefa
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 04 III 08:00 1.†Maria Kloc od wnuka Piotra z rodziną 2.†Jan Cieniawa od żony Jadwigi
  18:00 1.†Kazimierz, Czesława Wołkowicz od syna Józefa z rodziną 2.†Tadeusz, Janina Piróg w 4 r. śm. Janiny od córki z rodziną
Wtorek 05 III 08:00 1.†Antoni, Amalia Wrona 2.†Helena Wszołek od chrześnicy Marzeny
  18:00 1.†Zofia, Andrzej Wrona w 24 r. śm. Andrzeja 2.†Maria Kloc od wnuka Dominika z Patrycją.
Środa 06 III 08:00  †Anna, Jan Dziadzio
  18:00 †Tadeusz Miś w 17 r. śm.
Czwartek  07 III 17:00 Aleksandra Winogrodzka w 5 r. śm.
Piątek 08 III 17:00 †Tadeusz Majcher
Sobota  09 III 08:00 †Maria Cieniawa
Niedziela  10 III 07:30 †Ks. Tadeusz Michalik z podz. za Jego życie i posługę z prośbą o szczęście wieczne
  10:00 †Helena, Józef Szczerba
  15:00  Pro populo
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 26 II 17:00 †Jan Frysztak w 6 r. śm. od siostry z rodziną
Wtorek 27 II 17:00 †Bronisław Kamyk w 2 r. śm.
Środa 28 II 17:00  W 80-tą r. urodzin dziękując Bogu za tak wiele przeżytych lat z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
Czwartek  29 II 17:00 1.†Jan Kania w 30 r. śm. od chrześniaka Franciszka 2.†Aleksander Hadalski od córki Marty z mężem
Piątek 01 III 08:00 †Aleksander Hadalski od chrześnicy Kasi z mężem
  17:00 †Julia, Stanisław Blicharz
Sobota  02 III 08:00 †Maria Niemiec od siostry z rodziną
Niedziela  03 III 07:30 1.Pro populo 2.†Maria, Władysław Gryboś w r. śm.
  10:00 1.†Eugeniusz, Klemens Roman w 19 r. śm. Eugeniusza, oraz Maria Kuster 2.†Helena, Adolf Kutaś w 26 r. śm. Adolfa
  15:00  1.†Maria Szczerba od bratanicy Anety z rodziną
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 19 II 17:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 20 II 17:00 †Stefania Sowa od Renaty i Anny
Środa 21 II 17:00  †Wojciech Wrona w 2 r. śm
Czwartek  22 II 17:00 †Kazimierz Duszowicz od rodziny Łasiów
Piątek 23 II 17:00 †Jan, Helena, Stanisława Roman
Sobota  24 II 08:00 †Stanisława (ona) Kurc w r. śm. od córki Wandy z rodziną
Niedziela  25 II 07:30 Pro populo
  10:00 †Józef, Stanisław, Anna Rzepka w 14 r. śm. Józefa
  15:00  1.†Maria Szczerba od chrześniaka Tomka z rodziną 2.†Maria Szczerba od bratowej Sabiny
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 12 II 17:00 †Maria, Tadeusz, Ryszard Stępień i Bożena Sykta
Wtorek 13 II 17:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa 14 II 08:00  †Helena, Stanisław Burkot w r. śm. Stanisława
  17:00  1.†Zofia, Edward Wszołek w 34 r. śm. Zofii 2.†Maria Szczerba od syna Piotra z rodziną
Czwartek  15 II 17:00 1.Dziękczynna w int. Bogu wiadomej 2.†Zofia Stec chrześnika Adama Stec z rodziną
Piątek 16 II 08:00 †Maria Szczerba od syna Adama
  17:00 1.†Bogusława, Tadeusz, Krzysztof Smoszna od bratanka Andrzeja z rodziną 2.†Zofia Stec od Bożeny, Andrzeja Szwajów
Sobota  17 II 08:00 1.†Zbigniew Duran w 5 r. śm. 2.†Maria Szczerba od chrześniaka Jacka
Niedziela  18 II 07:30 1.Z ok. imienin ks. Proboszcza Zenona prosząc o Boże bł. wszelkie potrzebne łaski w codziennym życiu, oraz opiekę NMP-Matki kapłanów od Rady Parafialnej i Parafialnego Zespołu „Caritas” 2.Pro populo
  10:00 1.†Helena Wszołek od Sołtystwa 2.†Maria Szczerba od bratowej Sabiny
  15:00  †Franciszek Burkot w 17 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 05 II 17:00 †Julia, Eugeniusz Brataniec w 23 r. śm. Julii
Wtorek 06 II 17:00 †Janina, Henryk Kamińscy
Środa 07 II 17:00  †Ks. Tadeusz Michalik w 5 r. śm. od Parafialnego Oddziału „Caritas”
Czwartek  08 II 17:00 †Ewa, Mieczysław Gogola w 12 r. śm. Mieczysława
Piątek 09 II 17:00 †Julia, Stanisław Mruk w 48 r. śm. Stanisława
Sobota  10 II 09:00 W int. chorych
Niedziela  11 II 07:30 Z ok 80-tych urodzin Anny z podz. Bogu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Jezusa Przemienionego, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata
  10:00 †Maria Gut w r. śm.
  15:00  O potrzebne łaski a szczególnie o łaskę zdrowia dla Jana
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 29 I 17:00 W 41 r. urodzin z podz. za łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże na dalsze lata
Wtorek 30 I 17:00 †Stanisław, Bogdan Burkot w 24 r. śm. Stanisława
Środa 31 I 17:00  †Krystyna Malinowska w 2 r. śm. od brata Andrzeja z rodziną
Czwartek  01 II 17:00 †Julia, Stanisław, Edward Smoszna od wnuka Andrzeja z rodziną
Piątek 02 II 08:00 †Maria, Stanisław Serwońscy w 19 r. śm. Stanisława od syna Stanisława
17:00 †Maria, Piotr Wędrychowicz
Sobota  03 II 08:00 †Idzi, Genowefa Stępień w 19 r. śm. Genowefy od syna Stanisława
Niedziela  04 II 07:30 †Stanisława, Mieczysław Salwa w r. śm. Mieczysława od córki
  10:00 †Stefania, Jan Stec w 13 r. śm. Jana
  15:00 W 18 r. urodzin Kacpra z podz. za łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu od rodziców i rodzeństwa
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 22 I 17:00 †Janina Gawron w 50 r. śm. i syn Bogusław w 17 r. śm.
Wtorek 23 I 17:00 †Dariusz Hadalski
Środa 24 I 17:00  †Aleksander Hadalski od córki Danuty z rodziną
Czwartek  25 I 17:00  Dziękczynna w int. Bogu wiadomej
Piątek 26 I 17:00 Fryderyk Kurek w 7 r. śm
Sobota  27 I 08:00 †Maria, Wincenty Koczwara w r. śm.
Niedziela  28 I 07:30 W 1 r. urodzin Ani z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla niej i rodziców
  10:00 †Gerard Stępień w 25 r. śm.
  15:00 †Konstanty Gogola w 27 r. śm.
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 08 I 08:00 †Anna Jędrusiak w 1 r. śm.
Wtorek 09 I 08:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa 10 I 17:00  O zdrowie bł. Boże dla Anny
Czwartek  11 I 17:00  †Joanna, Adam Gogola
Piątek 12 I 08:00 O światło Ducha Świętego i bł. Boże w nowym miejscu pracy dla pewnej osoby
Sobota  13 I 08:00 †Eugeniusz Kurc w r. śm. od siostry Wandy z rodziną
Niedziela  14 I 07:30 †Eugeniusz Kurc w 8 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
  10:00 †Amalia, Władysław Mruk od syna Romana z rodziną
  15:00 W 18-tą r. urodzin Arka z podz. za łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 15 I 17:00 †Kazimierz, Julianna Kawa w r. śm.
Wtorek 16 I 17:00 † Edwarda Roman w 14 r. śm.
Środa 17 I 17:00  †Julia, Henryk Wrona
Czwartek  18 I 17:00  †Stanisław, Zofia Kordzikowscy w 2 r. śm. Zofii
Piątek 19 I 08:00 Pro populo
17:00 †Henryk Burkot z ok. imienin
Sobota  20 I 08:00 †Maria Wszołek w 10 r. śm.
Niedziela  21 I 07:30 Pro populo
  10:00 †Tadeusz Jędrusiak w 21 r. śm.
  15:00 †Janusz Stec w 7 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 01 I 07:30 †Mieczysław Hudzik z ok. imienin
  10:00 †Amalia, Mieczysław, Maria, Piotr Wędrychowicz
  15:00 Pro populo
Wtorek 02 I 17:00 †Aleksander Hadalski w 30 dz. po śm. od syna Marcina
Środa 03 I 17:00  †Stefania Szypczak i zm. z rodzin Kaflów, Smosznów, Wąsaczów
Czwartek  04 I 17:00  †Franciszek Pierz w 9 r. śm.
Piątek 05 I 07:00 Za wstawiennictwem Św. Katarzyny w int. Bogu wiadomej
17:00 †Stanisława Piotr Giera w r. śm. Stanisławy
Sobota  06 I 07:30 †Marian Wszołek od Krystyny Burkot
  10:00 O zdrowie bł. Boże dla dziecka i całej rodziny z ok. chrztu dziecka
  15:00 Pro populo
Niedziela  07 I 07:30 †Julian Bernadyn od Krystyny Burkot
  10:00 †Aleksander Hadalski od kolegów i koleżanek Marcina ze Szkoły Podstawowej
  15:00 Pro populo
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 25 XII 24:00 †Marian Kordzikowski
09:00 1.†Zbigniew Klimek od żony, dzieci, wnuków i prawnuków 2.†Władysław Turek w 11 r. śm
  11:00 1.†Henryk Burkot w 2 r. śm. od córki Lucyny z rodziną 2.†Helena Wszołek od Genowefy Wszołek
Wtorek 26 XII 07:00 †Stanisław Kucharczyk w 33 r. śm.
  09:00 †Franciszek, Helena Wszołek w 53 r. śm. Franciszka
  11:00 Z ok 18-tych urodzin Karoliny w podz. Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski, oraz z prośba o bł. i opiekę Bożą w dalszym życiu od rodziców i rodzeństwa
Środa 27 XII 17:00  †Ryszard Stachelek w r. śm.
Czwartek  28 XI 08:00  †Edward Burkot w 1 r. śm. od żony z rodziną
Piątek 29 XII 08:00 †Kazimierz Stec w 5 r. śm
Sobota  30 XII 08:00 †Aleksander Hadalski od córki Anny z mężem i dziećmi
Niedziela  31 XII 07:30 Z ok. 50-tych urodzin dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdr. bł. Boże i opieke Matki Bożej na dalsze lata
  10:00 †Elżbieta, Stanisław Kutaś w 10 r. śm. Stanisława
  15:00 †Helena Wszołek od „Sołtystwa”
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 18 XII 17:00 †Wojciech Fima w 50 r. śm. od córki Barbary.
Wtorek 19 XII 17:00 †Dariusz Hadalski z ok. imienin od mamy i rodzeństwa
Środa 20 XII 17:00  †Jerzy Rąpała w 11 r. śm
Czwartek  21 XI 17:00  †Cecylia, Czesław, Zenon Wszołek
Piątek 22 XII 17:00 †Aleksandra Winogrodzka
Sobota  23 XII 07:00 †Stanisław, Julia Mruk w r. śm. Julii od rodziny
Niedziela  24 XII 07:30 †Adaś Blicharz w dniu imienin
  10:00 †Helena Gruca od rodziny Kutasiów i Drewniaków
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 11 XII 17:00 †Natalia Dziuban w 8 r. śm.
Wtorek 12 XII 17:00 †Marianna Kucharczyk w 9 r. śm. od dzieci z rodzinami
Środa 13 XII 17:00  †Marianna Kucharczyk w 9 r. śm. oraz Emilia, Wojciech Kawa
Czwartek  14 XI 17:00  †Emilia, Jan Markowicz w 16 r. śm. Emilii.
Piątek 15 XII 07:30 †Aleksander Hadalski od żony
17:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Sobota  16 XII 08:00 †Helena Gruca w 30 dz. po śm.
Niedziela  17 XII 07:30 Z ok. urodzin Bartka z prośbą o zdrowie, bł. Boże i światło Ducha Świętego
10:00 †Maria, Piotr Wędrychowicz w 2 r. śm. Marii
  15:00 †Elżbieta, Andrzej Burkot w 15 r. śm. Andrzeja
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 04 XII 17:00 †Barbara Wędrychowicz w dniu imienin
Wtorek 05 XII 17:00 W 70-tą r. urodzin z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
Środa 06 XII 17:00  †Marian Kurc w r. śm. od córki Wandy z rodziną
Czwartek  07 XI 17:00  †Józef Hadalski w 11 r. śm. od żony z dziećmi
Piątek 08 XII 08:00 †Halina Blicharz od Andrzeja, Wiesławy Blicharz z rodziną
11:00 †Helena Wszołek od osiedla Sołtystwo
17:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota  09 XII 08:00 †Zofia Markowicz w 3 r. śm. od córki
Niedziela  10 XII 07:30 †Stanisław Wszołek w 13 r. śm.
10:00 †Julia, Stanisław Mruk w 7 r. śm. Julii
  15:00 †Helena Wszołek od Genowefy Wszołek
Treść akordeonu
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 13 XI 17:00 †Amalia, Józef Markowicz
Wtorek 14 XI 17:00 †Jadwiga, Eugeniusz Drewniak w 3 r. śm. Jadwigi
Środa  15 XI 17:00  †Kazimierz, Julia Migacz
Czwartek  16 XI 17:00  †Mieczysław, Czesław, Katarzyna Wszołek w 22 r. śm. Mieczysława
Piątek 17 XI 07:30 †Halina Blicharz od kuzynki Marii z rodziną
18:00 †Czesława, Kazimierz Wołkowicz w r. śm. Czesławy
Sobota  18 XI 08:00 †Edward Burkot z ok. urodzin od żony z rodziną
Niedziela  19 XI 07:30 O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Katarzyny z ok. 60 urodzin, oraz imienin od męża i synów
  10:00 †Wiktoria Zygadło od rodziny
  15:00 Pro populo
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 06 XI 17:00 O zdrowie dla osoby Bogu wiadomej
Wtorek 07 XI 17:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa  08 XI 17:00  †Wiktoria, Irena, Jan, Bronisław Gawron
Czwartek  09 XI 17:00  †Maria, Józef Gomułka w 8 r. śm. Józefa od syna z rodziną
Piątek 10 XI 17:00 †Tadeusz Kamyk w 3 r. śm. od żony
Sobota  11 XI 08:00 †Halina Blicharz od kuzynki Marii z córkami Anną i Martą
Niedziela  12 XI 07:30 †Filipina, Jan Michalec w r. śm. Filipiny od córki z rodziną
  10:00 †Amalia, Mieczysław Wędrychowicz w 37 r. śm. Mieczysława
  15:00 Pro populo
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 30 X 18:00 Z ok. 40-tych urodzin z prośbą o zdrowie bł. Boże na dalsze lata życia dla Agnieszki od rodziców
Wtorek 31 X 18:00 †Stefania Słowik
Środa  01 XI 07:30  Pro populo
  10:00  †Janina, Stanisław Baka od dzieci, oraz †Ryszard Baka od rodzeństwa
  14:00  †Halina Blicharz od siostry Eli z mężem i rodziną
Czwartek  02 XI 08:00  Za wszystkich wiernych zmarłych
  17:00  †Tadeusz Turek w 20 r. śm.
Piątek 03 XI 07:00 W pewnej intencji za wstawiennictwem Św. Katarzyny
  17:00  †Amalia, Józef Frysztak w r. śm. Józefa
Sobota  04 XI 17:00 †Jadwiga, Józef Gawlik w 8 r. śm. Jadwigi z int. syna z rodziną
Niedziela  05 XI 07:30 †Halina Blicharz od brata Zbyszka z żoną i rodziną
  10:00 †Anna, Marian Smoszna w 3 r. śm. Mariana od syna Andrzeja z rodziną
  15:00 Z ok. 70-tych urodzin z prośbą o zdrowie bł. Boże na dalsze lata życia dla Jerzego od żony i dzieci
DZIEŃGODZ.
INTENCJA
Poniedziałek 23 X
18:00†Janusz Kucharczyk w 2 r. śm. od żony i synów
Wtorek 24 X
18:00†Maria, Tadeusz Burkot w 3 r. śm. Marii od rodziny
Środa  25 X
18:00 †Stanisława, Leon Wałęga w 3 r. śm. Stanisławy od syna Tadeusza z rodziną
Czwartek  26 X
18:00 †Stanisława, Leon Wałęga w 3 r. śm. Stanisławy od córki Haliny z rodziną
Piątek 27 X
18:00†Marian Jędrusiak od żony
Sobota  28 X
18:00†Krzysztof Kafel w 8 r. śm.
Niedziela  29 X
07:30†Zofia Gogola
 10:00†Eugeniusz, Klemens Roman, Maria Kuster
 15:00W 15-tą r. ślubu z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej w rodzinie
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 16 X 18:00 Do Przemienienia Pańskiego w int. Bogu wiadomej
Wtorek 17 X 18:00 W 18-tą r. urodzin Łucji z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego w dorosłym życiu z int. mamy
Środa  18 X 18:00  W 18-tą r. urodzin Sebastiana z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego w dorosłym życiu od rodziców i rodzeństwa
Czwartek  19 X 18:00  †Halina Blicharz w 30-ty dzień po śmierci od męża
Piątek 20 X 07:30 Pro populo
18:00 †Maria, Marian Mruk w 26 r. śm. Mariana
Sobota  21 X 18:00 †Jan Rąpała w 16 r. śm
Niedziela  22 X 07:30 †Elżbieta, Stanisław Kutaś w 21 r. śm. Elżbiety
  10:00 W 25-tą r. ślubu Ewy i Ryszarda z podz. za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata z int. dzieci
  15:00 Za wstawiennictwem św. Łukasza Patrona Służby Zdrowia z prośbą o opiekę Matki Bożej i Jezusa Przemienionego dla pracowników Ośrodka Zdrowia „Maz-Med.” w Moszczenicy
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 09 X 18:00 †Stanisława Wszołek w 2 r. śm. od córki
Wtorek 10 X 18:00 W int. małżeństw przeżywających kryzysy
Środa  11 X 18:00  †Stanisława, Józef Wszołek w 2 r. śm. Stanisławy
Czwartek  12 X 18:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 13 X 18:00 †Franciszka Bąk od chrześnicy Marii z rodziną
Sobota  14 X 18:00 †Edward Burkot z ok. imienin od żony z rodziną
Niedziela  15 X 07:30 †Helena, Apolinary Mruk
  10:00 W 25-tą r. ślubu Bożeny i Stanisława z podz. za łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata
  15:00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Józefa z ok. 70-tych urodzin od żony i dzieci z rodzinami
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 02 X 18:00 †Dorota, Jan Turscy w r. śm. od rodziny
Wtorek 03 X 18:00 Do Przemienienia Pańskiego o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Bożeny
Środa  04 X 08:00  †Antoni Janusz
  18:00  Dziękczynno-błagalna w int. Bogu wiadomej
Czwartek  05 X 18:00 W 10 r. ślubu Moniki i Janusza w podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
Piątek 06 X 07:00 †Halina Blicharz od chrześnicy Ewy
18:00 †Antoni Brataniec
Sobota  07 X 18:00 †Stanisława Kucharczyk
Niedziela  08 X 07:30 Pro populo
  10:00 †Stanisław Bajorek w 10 r. śm. od żony i dzieci z rodzinami
  15:00 †Julia, Władysław Kieroń
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 25 IX 18:00 Do Przemienienia Pańskiego w int. Bogu wiadomej
Wtorek 26 IX 18:00 †Adolf Noga w 3 r. śm. od żony i dzieci
Środa  27 IX 18:00  Do Przemienienia Pańskiego o uchronienie od nieszczęść w pewnej rodzinie
Czwartek  28 IX 18:00 †Helena, Adolf Kutaś w 17 r. śm. Heleny
Piątek 29 IX 18:00 †Edward Burkot od wnuków Marzeny i Michała
Sobota  30 IX 07:00 †Janina Małopolska w 6 r. śm.
Niedziela  01 X 07:30 †Zbigniew Klimek od Danuty Klimek z córkami
  10:00 Dziękczynna za dar życia Laury z prośbą o zdrowie bł. Boże dla całej rodziny
  15:00 Pro populo
DZIEŃ GODZ. INTENCJA
Poniedziałek 18 IX 18:00 †Zofia, Julian Kutaś w r. śm. od syna z rodziną,
Wtorek 19 IX 18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Środa  20 IX 18:00  W 30-tą r. abstynencji z podz. Bogu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy za dar wolności i wytrwanie w postanowieniu z int. najbliższych
Czwartek  21 IX 08:00 †Janina Janusz
  18:00 †Edward, Lesław Bąk
Piątek 22 IX 18:00 †Andrzej Ryczek w 12 r. śm.
Sobota  23 IX 07:00 †Łukasz Antas w 17 r. śm.
Niedziela  24 IX 07:30 W 18-tą r. urodzin Dominika o zdrowie i bł. Boże w dorosłym życiu od rodziców i rodzeństwa
  10:00 †Mariusz Stec w 23 r. śm
  15:00 Pro populo